Junior Marketing Assistant (Έκθεση στην Παλλήνη)

INTERNATIONAL HR LTD

Περιοχή Εργασίας -
Τύπος Σύμβασης Πρακτική Άσκηση
Έναρξη
Πρακτικής Άσκησης
αμεσα

Λεπτομέρειες Αγγελίας

Περιγραφή Θέσης/εων Πρακτικής Άσκησης:

H ASSIOURAS BROS - Εταιρία κατασκευής σκίασης και στέγασης στην Παλλήνη αναζητάει:
Junior marketing Assistant

Ρόλος θέσης:
• Διαχείριση των Social Media της εταιρίας
• Ενημέρωση της ιστοσελίδας της εταιρίας μετά από σύντομη εκπαίδευση από τον δημιουργό
• Σχεδιασμός μακετών καθώς και καταλόγων με υλικά και προιόντα της εταιρίας για την αποστολή τους σε πελάτες ή /και την ανάρτηση στην ιστοσελίδα.
• Ενεργή συμμετοχή στον τομέα του MARKETING της εταιρίας σε προιοντικούς καταλόγους καθώς και σε σχετικές διαφημιστικές αναρτήσεις.

Expected deadline for selection process

01/10/2024
Οι Πρακτικά Ασκούμενοι θα Εκπαιδευτούν: - Διαχείριση των Social Media της εταιρίας
- Ενημέρωση της ιστοσελίδας της εταιρίας μετά από σύντομη εκπαίδευση από τον δημιουργό
- Σχεδιασμός μακετών καθώς και καταλόγων με υλικά και προιόντα της εταιρίας για την αποστολή τους σε πελάτες ή /και την ανάρτηση στην ιστοσελίδα.
-Ενεργή συμμετοχή στον τομέα του MARKETING της εταιρίας σε προιοντικούς καταλόγους καθώς και σε σχετικές διαφημιστικές αναρτήσεις.

Απαραίτητα Προσόντα: • Απαραίτητη η γνώση Η/Υ Microsoft office/excel.
• Aπαραίτητη η γνώση Αγγλικών.
Θέσεις Πρακτικής Άσκησης: 1 άτομο
Τελειόφοιτοι/Πτυχιούχοι: Πανεπιστημίου/ΤΕΙ/ΙΕΚ
Επωνυμία Εταιρείας: ASSIOURAS BROS
Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω e-mail/website: [email protected]
Πως να κάνεις αίτηση για αυτή τη θέση: Στείλτε το βιογραφικό σας πατώντας στην καρτέλα "Αίτηση και αποστολή βιογραφικού".
Αίτηση και αποστολή βιογραφικού Αποστολή αγγελίας σε ένα φίλο
Κωδικός αγγελίας: #3308, Δημοσιεύθηκε: πριν 1 βδομάδα, Εγγραφή εταιρείας στην πλατφόρμα: πριν 1 βδομάδα