Ηλεκτρολόγος - Μηχανικός

ΚΡΗΤΙΚΟΣ SUPERMARKET

Περιοχή Εργασίας Δυτική Αττική
Τύπος Σύμβασης Πρακτική Άσκηση
Έναρξη
Πρακτικής Άσκησης
ΑΜΕΣΑ

Λεπτομέρειες Αγγελίας

Περιγραφή Θέσης/εων Πρακτικής Άσκησης:

Η αλυσίδα Super Market ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τα κεντρικά της γραφεία στην περιοχή της Μαγούλας Αττικής:
Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πρακτική άσκηση, με έμφαση στη διαχείριση των ενεργειακών συστημάτων των εγκαταστάσεών μας.

Τι προσφέρουμε:
• Δυνατότητα απόκτησης εμπειρίας στον τομέα της ενέργειας σε πραγματικό περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής καθοδήγηση και υποστήριξη από έμπειρη ομάδα
• Ευκαιρίες μάθησης και εξέλιξης σε ένα ταχέως αναπτυσσόμενο περιβάλλον
• Δυνατότητα μελλοντικής συνεργασίας

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας στο e-mail [email protected]

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Θα απαντηθούν
μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.

Expected deadline for selection process

30/9/2024

Διεύθυνση Εργοδότη

Ελλάδα
Αττική
Δυτική Αττική
Show on map Get directions
Οι Πρακτικά Ασκούμενοι θα Εκπαιδευτούν: • Υποστήριξη στον έλεγχο, τη συντήρηση και βελτιστοποίηση των ηλεκτρολογικών εγκαταστάσεων, όπως φωτισμός, ψυγεία και συστήματα κλιματισμού
• Συμμετοχή στην παρακολούθηση και ανάλυση ενεργειακής κατανάλωσης στα καταστήματα και τις αποθήκες της εταιρείας
• Υποστήριξη στην τήρηση της νομοθεσίας και των κανονισμών ασφαλείας για τα ηλεκτρολογικά συστήματα των εγκαταστάσεων
• Υποστήριξη στη δημιουργία αναφορών για την ενεργειακή απόδοση και τη βελτιστοποίηση κόστους
Απαραίτητα Προσόντα: • Φοιτητής/Φοιτήτρια ή απόφοιτος/η Ηλεκτρολόγος Μηχανικός (ΑΕΙ).
• Ικανότητες στον χειρισμό MS Office, ειδικά Excel, για ανάλυση δεδομένων.
• Ικανότητα εργασίας σε ομάδα και επίλυσης τεχνικών προβλημάτων
Θέσεις Πρακτικής Άσκησης: 1 άτομο
Τελειόφοιτοι/Πτυχιούχοι: Πανεπιστημίου
Επωνυμία Εταιρείας: ΚΡΗΤΙΚΟΣ SUPERMARKET
Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω e-mail/website: [email protected]
Πως να κάνεις αίτηση για αυτή τη θέση: Στείλτε το βιογραφικό σας πατώντας στην καρτέλα "Αίτηση και αποστολή βιογραφικού".
Αίτηση και αποστολή βιογραφικού Αποστολή αγγελίας σε ένα φίλο
Κωδικός αγγελίας: #3318, Δημοσιεύθηκε: πριν 1 μέρα, Εγγραφή εταιρείας στην πλατφόρμα: πριν 6 μέρες

Άλλες αγγελίες πρακτικής

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ_ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
· Δήμος Αγίου Δημητρίου, GR
Η αλυσίδα Super Market ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για γραφεία της στον Άγιο Δημήτριο Αττικής: Υπάλληλο Καταχώρησης Προφίλ υποψηφίου • Καλή γνώση M...