ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ_ΤΜΗΜΑ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ

ΚΡΗΤΙΚΟΣ SUPERMARKET

Περιοχή Εργασίας Δήμος Αγίου Δημητρίου
Τύπος Σύμβασης Πρακτική Άσκηση
Έναρξη
Πρακτικής Άσκησης
ΑΜΕΣΑ

Λεπτομέρειες Αγγελίας

Περιγραφή Θέσης/εων Πρακτικής Άσκησης:

Η αλυσίδα Super Market ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για γραφεία της στον Άγιο Δημήτριο Αττικής:

Υπάλληλο Καταχώρησης

Προφίλ υποψηφίου
• Καλή γνώση MS Office (ιδιαίτερα Excel)
• Ικανότητα προσοχής στη λεπτομέρεια και διαχείρισης δεδομένων με ακρίβεια
• Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα

Κύριες αρμοδιότητες
• Καταχώρηση και ενημέρωση δεδομένων
• Έλεγχος και διασφάλιση της ακρίβειας των καταχωρημένων πληροφοριών

Τι προσφέρουμε:
• Εμπειρία σε πραγματικό περιβάλλον εργασίας και ευκαιρίες μάθησης
• Συνεχής καθοδήγηση και υποστήριξη από έμπειρη ομάδα
• Ενδεχόμενη προοπτική απασχόλησης μετά το πέρας της πρακτικής
• Ευχάριστο και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Παρακαλώ όπως αποστείλετε το βιογραφικό σας.

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Θα απαντηθούν
μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.

Expected deadline for selection process

18/9/2024

Διεύθυνση Εργοδότη

Ελλάδα
Αθήνα
Δήμος Αγίου Δημητρίου
Show on map Get directions
Οι Πρακτικά Ασκούμενοι θα Εκπαιδευτούν: • Καταχώρηση και ενημέρωση δεδομένων
Απαραίτητα Προσόντα: • Καλή γνώση MS Office (ιδιαίτερα Excel)
Θέσεις Πρακτικής Άσκησης: 10 άτομα
Τελειόφοιτοι/Πτυχιούχοι: Πανεπιστημίου/ΤΕΙ
Επωνυμία Εταιρείας: ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ
Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω e-mail/website: [email protected]
Πως να κάνεις αίτηση για αυτή τη θέση: Στείλτε το βιογραφικό σας πατώντας στην καρτέλα "Αίτηση και αποστολή βιογραφικού".
Αίτηση και αποστολή βιογραφικού Αποστολή αγγελίας σε ένα φίλο
Κωδικός αγγελίας: #3309, Δημοσιεύθηκε: πριν 6 μέρες, Εγγραφή εταιρείας στην πλατφόρμα: πριν 6 μέρες

Άλλες αγγελίες πρακτικής

Ηλεκτρολόγος - Μηχανικός
· Δυτική Αττική, GR
Η αλυσίδα Super Market ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία στο χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά για τα κεντρικά της γραφεία στην περιοχή της Μαγούλας Αττικής: Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για πρακτική...